O nás

Předáváme zkušenosti od roku 1926

V EZÚ zkoušíme a certifikujeme výrobky z oblasti elektrotechniky, zdravotnictví, automotive, stavebnictví i strojírenství. Pomáháme firmám lépe a rychleji vstupovat na trh. Ověřujeme, zkoušíme, certifikujeme. Přispíváme k tomu, aby se na trhu prodávaly výrobky, které jsou bezpečné a chrání zdraví spotřebitelů.

O své znalosti a zkušenosti se však umíme také podělit. Máme vzdělané lektory, kvalitní vybavení a pověření relevantních institucí. V rámci kurzů nabízíme mnoho zajímavých a hodnotných informací, necháme nahlédnout do našich laboratoří a samozřejmě se podělíme o část svého know-how.

Tým lektorů

Ing. Petr Šmídl, CSc.

Je absolventem VŠCHT v Praze, kde rovněž získal vědeckou hodnost kandidáta věd. Pracoval v akademickém výzkumu a ve vysokoškolské výuce, dvacet let se působil ve vedoucích funkcích ve vývoji, výrobě a...

Zobrazit detail
petr_smidl-200x300

Ing. Petr Imlauf

Ing. Petr Imlauf je absolventem Vysoké školy dopravní a následně postgraduálního studia na ČVUT. 10 let působil jako samostatný výzkumný a vývojový pracovník v Ústavu silniční a městské dopravy, kde b...

Zobrazit detail
Petr_Imlau_orez

Kde školíme

Vybavení učebny

Školení probíhají v prostorách EZÚ. Zajistíme kompletní catering v průběhu celého dne včetně oběda.

Školíme po celé ČR

Školení můžeme zorganizovat přímo ve vaší firmě. Obsah školení a jeho rozsah si dopředu domluvíme tak, aby maximálně vyhovoval vašim požadavkům a potřebám.

ezu-priestory-2-300x200